İlluminati Cemiyyetine Üye Olan Ünlüler

Spread the love

İlluminati Cemiyeti 1776 yılında ABD ile aynı yılda kurulmuş ve  günden güne etrafını genişleten, zihin kontrolü yolu ile insanlara istediklerini yaptıra bilen bir cemiyettir. Buna İlluminati dini bile diyenler de vardır. Bazılarına göre bu cemiyet insanları dinden uzaklaştırmaya, vatan sevgisini sonlandırmaya ,sosiyel hayatı alt üst etmeye yönelen bir kuruluştur ve modern dünyada en etkili silahları  müzik ve film sektörüdür. Günümüzde bu kuruluşa hizmet eden ünlüler oldukça fazladır. Ama karşı olanlar da az değil. Karşı çıkanların (Eminem hariç) hepsinin kaderi ayni;  bir şekilde öldürüldüler.

Ruhunu Şeytana Satmak dilde söylendiği kadar basit birşey değildir. İddialara göre İlluminati Cemiyetine üye olmak isteyenin beynine MK Ultra yöntemi ile güçlü elektroşok dalgası veriliyor ve beyinde kişilik bölünmesi yaratılıyor. Beyine yüklenmiş kişiliklerden birine “Şeytana Tapan” (Masonik)  bilinçaltı yerleştiriliyor. Bununla da kurum üyesi cemiyyetin kuklası haline geliyor.

Jhon Lenon  08.12.1980-de öldürüldü. Çünkü O, insanlara durmadan barış mesajları veriyor, insanları zihinsel etkiliyordu. Ölümünün İlluminati Cemiyeti tarafından sipariş edildiyi idia ediliyor.

Jhon Lenon

Tupac Shakur doksanlarda dünyaca ünlü rapçıydı. Peki ne oldu da birden hayatının en popüler döneminde kariyeri düşüş yaşadı? Tesadüf müydü? Önce (1994 senesinde) yapmadığı bir tecavüzle suçlu bulundu. Yapmadığı dedik, çünkü yaptığına dair hiç bir delil bulunamadı. 1996’da 7 eylül sabahı Nevada da arabasında kurşuna dizildi, katili ve ya katilleri bu güne kadar bulunamadı. Tupac hayranlarına kalan tek şey onun ölümünden 20 dakika önce kırmızı ışıkta durduğunda çekilen son resmi oldu.

İlluminati Cemiyeti - tupac

 

Amy Winehouse. Önce aniden yıldızı parladı ve kısa bir zamanda  ünlü oldu sonra nasıl olduysa uyuşdurucu bağımlısı haline geldi. Hatta  ölümünden önceki konserine uyuşturucu aldığı halde zorla sahneye çıkartılmıştı. 2011’de yüksek dozajdan ve aşırı alkölden odasında ölü bulundu. Bu ölüm de diğer ünlülerin ölümü gibi gizemini koruyor.

Amy Winehouse

 

Micheal Jackson da esrarengiz bir şekilde hayata gözlerini yuman ünlülerden biri. O illimünatiye karşı konuşan, onların müzik sektörünü nasıl etkilediğini bir çok kliplerinde açıkca anlatan ilk ünlü oldu. İster dans gösterileri ile isterse de klibinde duvar çizimleriyle ve şarkılarıyla bu cemiyyete meydan okuyordu. ”Black or White” şarkısının klibindeki 4 dakikalık dans analiz edildiğinde, aslında bir şeytan çıkartma ayini yaptığı ve kuruluş patronlarına açıkca meydan okuduğu ortaya çıktı. 2009’da yüksek dozajda uyuşturucu alarak hayata gizemli bir şekilde veda etti.

Micheal Jackson

 

Eminem de illuminati cemiyyetine karşı olduğunu şarkı ve kliplerinde çok net bir şekilde anlatan ünlülerden biridir. 2000. yılında aniden parlayan yıldız az bir süre sonra gözlerden kayboldu. “Recovery” albümü gerçekten mi çok kötüydü yoksa birileri piyasada görünmesini mi istemiyordu? Ruhunu şeytana satdığından, onu asla geri alamayacağından bahs eden şarkılarla, iki kişilikten oluşan ve kötü olanın iyi olan kişiliğine hükm etmesinden bahs eden kliblerle o nelerin olup bitiğini açıkça anlatıyor. Bu yüzden ona ağır ve açık uyarı mesajları geliyordu. Bir klibinde, canlandırdığı sahne gerçek oldu ve en yakın arkadaşı Proof klibde olduğu gibi bir bar çıkışında bıçaklandı. Ama o hala karşı çıkmaya devam ediyor.

Eminem

 

İllimünati cemiyyeti üyeleri olan ünlüleri saysak bitmez ama en aktiflerinin Rihanna, Katy Parry, Lady Gaga, Justin Timberlake , Miley Cyrus, Chiristina Aguilera ve.s  olduğu bilinmektedir. Onlar şarkı ve kliblerinde İlluminati simgelerini sevdiriyor, insanlara kötü şeyleri iyi bir şeymiş gibi gösteriyor, gizli mesajlar veriyorlar. Bir çoğunun ruhsal problemler yaşamasının sebebi de beyinlerinde oluşan kişilik bölünmesi olduğu iddia ediliyor. Üyelerin hepsi bir zaman sonra bu sistemden çıkmaya çalışıyorlar.Aama bu o kadar kolay değil hatta mümküm bile olmadığı söyleniyor.

illuminati-signs-lady-gaga-hidden-eye Katy Perry miley cyrus illuminati illuminati ünlüler

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.