Dünyanı Ziyaret Etmiş 10 Uzaylı Irk

Spread the love

Uzaylı değildiyinde çoğumuz bunun sdece filimlerde gerçek olduğunu düşünürüz. Bazılarımız ise evrende dünyadan başka gezegenlerde de üst seviyeli ırklar olduğuna inanırız ve bu zeki ırkları kötü bir varlıklar olarak tanımlarız. NASA’nın hesaplamalarına göre bir tek Samanyolu Galaksisinde milyarlarla dünya benzeri gezegenler var ve bunların  bir çoğunda  yaşam lma ihtimali yüksektir. Kim bilir belkide evrende bizden başka bir çok zeki varlıklar var ve belkide bizden daha iyi varlıklardır… İşte Dünyanı ziyaret eden 10 uzaylı ırkı. Tabiki bunlar iddialar. Bazıları için bir çok kanıt var, bazılarında ise hiç yok.

Pleiadesliler.
İnsanlarla en çok temas kuran varlıklardır. Pozitif odaklı olan Pleiadesliler teknolojik ve zihinsel açıdan ileri Uzaylı varlıklardır. Dünya’dan 400 ışık yılı uzaklıkta bulunan Erra gezegeninde yaşayan bu varlıklar fiziksel görünüş olarak insan ırkına benzemektedirler.Pleiadesliler genelde sarışındırlar fakat aralarında koyu renk saçlıları da mevcuttur. Gözleri renkleri genelde açık mavi ve açık kahverengidir. Aralarında 1.50 cm boylarında narin yapılılar olduğu gibi 2 m boyunda olanlar da vardır.

Pleiadesliler

 

Siriuslular.
Dünyamızdan 8 ışık yılı uzaklıkta bulunan ve köpek yıldızı olarak da bilinen Sirius, ileri bilince açılan boyutlar arası bir kapı niteliğindedir. Siriuslular teknolojik ve spiritüel açıdan bizden oldukça ileridir.

Siriuslular

 

Andromedalılar.
Andromeda galaksisinden gelen çok eski ve meleğimsi bir ırktır. Bu varlıklar, Pleiadeslilerin ve tüm insan evriminin liderleridir. Aynı zamanda tamamen farklı bir evrim kolu olan ve hem suda hem de karada yaşayabilen Cygnusian ırklarını da yönetmektedirler.

Andromedalılar

 

Arcturuslular.
Bootes takım yıldızındaki kırmızı dev yıldız Arcturus, Dünyadan yaklaşık 36 ışık yılı uzaklıkta bulunmaktadır ve olağanüstü parlaklığı sayesinde Mart-Kasım ayları arasında kuzey yarım küreden görülebilmektedir. Arcturus uygarlığı, galaksimiz içindeki en gelişmiş uygarlıklardan biridir

Arcturuslular.

 

Nordikler.
Geldikleri yıldız sistemini hiçbir zaman açıklamamışlardır. Boyları 1.50- 1.80 cm arasında değişmektedir. Gözleri koyu mavi olan bu varlıklar oldukça güzel bir görünüme sahiptir ve sarışındırlar. Nordikler, Dünyadaki sorunları çözmek için uğraşmaktadırlar.

Nordikler

 

Santorlar.
Dünyamızdan yalnızca 4.2 ışık yılı uzaklıkta bulunan Alfa Merkezi Sistemi’ndeki en yakın komşularımızdır. Santorlar, teknolojik ve ruhsal açıdan bize yakın güneş sistemlerindeki en gelişmiş medeniyetlerden biridir.Diğer medeniyetlerle birlikte Santorlar da son 4000 yıldır dünyadaki evrimi izlemekte ve insanlara Yeni Çağ’a geçişte yardım etmektedirler.

Santorlar

 

Vegalar.
Dünya’dan yaklaşık 26 ışık yılı uzaklıktaki Lyra takımyıldızının en parlak yıldızı olan Vega’dan gelmektedirler. Boyları 1.80- 2.10 cm arasındadır. Kalın ve dayanıklı derileri vardır. Aralarında çok az saçı olan ya da hiç saçı olmayan Vegalar bulunsa da temel saç renkleri siyahtır. Bu varlıklar iki sınıfa ayrılmaktadır.İlk sınıftaki Vegalar insana benzerler. Oldukça çarpıcı gözleri vardır, fakat Zetalardan farklı olarak gözkapakları mevcuttur. İkinci tür Vegalar ise insana benzememektedirler. Böcek ve sürüngenleri andırırlar. Saç renkleri genellikle yeşilimsidir. Derilerinde ve kanlarında bulunan bakır, vücutlarına yeşil bir renk vermektedir.

Vegalar

 

Zeta-Reticuliler.
Bu insan benzeri varlıklar, Reticulum adını verdiğimiz güney takım yıldızındaki Zeta 1 ve Zeta II ikiz yıldızlarından gelmektedirler. Zeta Retucililer 1 m.- 1,5 m. boyundadırlar; genelde zayıf görünümlü, vücutlarına oranla büyük kafalı ve saçsızdırlar.

Zeta-Reticuliler.

 

Maviler.
Nordikler gibi hangi yıldızdan geldiklerini açıklamamaktadırlar. Kısa boyludurlar ve yarısaydam, mavimsi bir tenleri vardır. Gözleri büyük ve badem biçimindedir. Her insanın kendi yolunu takip etmesi gerektiğine inanırlar.

Maviler

 

Orionlular.
Orionlu varlıkların yaklaşık %75’i insan benzeri bir görünüme sahiptir; geri kalan %14 ise insanlara benzememektedir. Orionluların en belirgin özelliği gözlerinin benzersizliğidir.

Orionlular

 

Kaynaklar:
bibliotecapleyades.net
alienshift.com
locklip.com/
http://www.haberself.com.com/h/4111/
frmtr.com

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.